
Інтерактивна м'яка іграшка Kids Hits Dancing Giraffe Пауль (світло, 12 популярних мелодій, 6 фраз) KH37-002
Продавець: Круті тачки
972 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KH37-002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна м'яка іграшка Kids Hits Dancing Giraffe Пауль (світло, 12 популярних мелодій, 6 фраз) KH37-002». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Зайчик у Полуниці Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка

Світиться і говорить плюшевий ведмедик Тедді з серцем Інтерактивна м'яка іграшка, що говорить

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина | 34 см |
| Длина упаковки | 110 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-28
Все супер и ребенок доволен также!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


