
Інтерактивна м'яка іграшка "Поні" (сумка-переноска, висота 24 см, пластикові очі, у коробці) CH 6034 B
Продавець: Круті тачки
556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CH 6034 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна м'яка іграшка "Поні" (сумка-переноска, висота 24 см, пластикові очі, у коробці) CH 6034 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Зайчик у Полуниці Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка

Світиться і говорить плюшевий ведмедик Тедді з серцем Інтерактивна м'яка іграшка, що говорить

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 24 см |
| Длина | 17 см |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 12 см |
| Тип игрушки | Животное |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05
Дякую,швидка доставка, ввічливий продавець,все ок)))
Переваги
Ввічливий продавець


