
Інтерактивна розвиваюча іграшка Мультибокс "TK Group" (піраміда-логіка, звук, світло) ТК 806
Продавець: Круті тачки
1 089 ₴1 491 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК 806
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна розвиваюча іграшка Мультибокс "TK Group" (піраміда-логіка, звук, світло) ТК 806». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Высота | 24 см |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина | 25 см |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровая панель |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 25 см |
| Ширина упаковки | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-28
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



