
Інтерактивна розвиваюча іграшка спливаючі тварини HE 8075
Продавець: Круті тачки
458 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HE 8075
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна розвиваюча іграшка спливаючі тварини HE 8075». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 11 см |
| Длина | 25 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровая панель |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 13 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-25
Замовляла іграшку для дитини, якість хороша, прийшла гарно запакована і швидко
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



