
Інтерактивний автомат із іграшками хваталка (підсвічування, мелодії, на батарейках та від мережі) G 233 A
Продавець: Круті тачки
1 266 ₴1 734 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G 233 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний автомат із іграшками хваталка (підсвічування, мелодії, на батарейках та від мережі) G 233 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 42 см |
| Высота упаковки | 405 мм |
| Длина | 28 см |
| Длина упаковки | 325 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть, Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 23 см |
| Ширина упаковки | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Переваги
Швидко відправили





