
Інтерактивний автомат із іграшками хваталка (підсвічування, мелодії, USB, від мережі/на батарейках) 40108
Продавець: Круті тачки
913 ₴1 268 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 40108
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інтерактивний автомат із іграшками хваталка (підсвічування, мелодії, USB, від мережі/на батарейках) 40108». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 255 |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 22 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-01
Сподобалось обслуговування, передзвонили в трй же день, щоб уточнити деталі замовлення. Товар був в наявності і його відправили вчасно, без затримок.Товар прибув якісний, не пошкоджений та зовнішній вигляд співпадає з описом на сайті.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-02
Все чудово! Дякую за швидку відправку!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





