
Інтерактивний песик на повідку (ходить, звуки, аксесуари, рухає хвостиком, сенсорні ділянки) 933-126 E
Продавець: Круті тачки
980 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 933-126 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний песик на повідку (ходить, звуки, аксесуари, рухає хвостиком, сенсорні ділянки) 933-126 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 22 см |
| Длина | 22 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 14 см |
| Тип игрушки | Животное |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



