
Інтерактивний песик на повідці (ходить, гавкає, рухає хвостиком, реагує на дотик і плеск долонь)933-191 E
Продавець: Круті тачки
1 035 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 933-191 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Інтерактивний песик на повідці (ходить, гавкає, рухає хвостиком, реагує на дотик і плеск долонь)933-191 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 20 см |
| Длина | 22 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 12 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець



