
Каркасний басейн Intex 28205 на 1828л 244х244х51см Для дітей та дорослих
Продавець: Kanctovar
2 899 ₴3 939 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 28205-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний басейн Intex 28205 на 1828л 244х244х51см Для дітей та дорослих». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Объем | 1828 л |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Высота | 51 см |
| Вес | 25 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-13






