
Каталка-толокар Bambi M 3502-2-3 Червоний | Квадроцикл толокар Бембі
Продавець: Круті тачки
1 768 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3502-2-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар Bambi M 3502-2-3 Червоний | Квадроцикл толокар Бембі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 42 см |
| Длина | 63 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 36 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






