
Каталка-толокар Bambi M 3502-2-4 Чорно-синій | Квадроцикл толокар Бембі
Продавець: Круті тачки
1 591 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3502-2-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар Bambi M 3502-2-4 Чорно-синій | Квадроцикл толокар Бембі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 42 см |
| Длина | 63 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 36 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-19
Дуже вдячна за товар та оперативність. Дитина задоволена,це головне.Гарного вам дня і скоріш мирного неба )
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-26







