
Каталка-толокар мотоцикл Bambi (музика, світло, батарейки) M 5729-12 Блакитний
Продавець: Круті тачки
1 305 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5729-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар мотоцикл Bambi (музика, світло, батарейки) M 5729-12 Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 43 см |
| Длина | 60 см |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоцикл |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





