
Каталка-толокар мотоцикл Bambi (музика, світло, на батарейках) M 5729-8 Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 256 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5729-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар мотоцикл Bambi (музика, світло, на батарейках) M 5729-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 43 см |
| Длина | 60 см |
| Материал изготовления | Металл, Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоцикл |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-22
Прислали толокар з царапинами на пластикові та потертим склом на фарі. Таке враження що він використовувався довгий час на вітрині чи де інде
Переваги
Товару не було в наявності2025-10-26
Гарно дякуємо за швидку відправку та ввічливість продавця. Щиро рекомендую !!!






