
Каток асфальтовий на радіокеруванні (2.4GHz, гумові колеса, акумулятор 3.7V) 2136
Продавець: Круті тачки
961 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2136
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каток асфальтовий на радіокеруванні (2.4GHz, гумові колеса, акумулятор 3.7V) 2136». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 260 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-06
Переваги
Гарне обслуговування2025-06-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



