
Каток асфальтовий на радіокеруванні (на акумуляторі 3.6V, USB) 8072 E
Продавець: Круті тачки
934 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8072 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каток асфальтовий на радіокеруванні (на акумуляторі 3.6V, USB) 8072 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 290 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.6 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-29




