
Ходунки дитячі 5 в 1 (звук, світло, ігрова панель) BAMBI M 3656A-S-4 Ведмедик Сірий
Продавець: Круті тачки
1 471 ₴1 987 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3656A-S-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ходунки дитячі 5 в 1 (звук, світло, ігрова панель) BAMBI M 3656A-S-4 Ведмедик Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 84 см |
| Высота от пола до сиденья | 24 см |
| Диаметр колес | 70 мм |
| Длина | 71 см |
| Количество колес | 8 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления | Металл, Текстиль, Пластик |
| Особенности | Регулировка сиденья по высоте, Игровые подвески, Звуковые эффекты, Съемный чехол для сиденья, Мелодии, Трансформация в качалку, Поворотность колес на 360°, Световые эффекты, Игровая панель |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 64.5 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-09
Гарний товар.задоволена покупкою 🔥
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



