
Ходунки дитячі 5 в 1 (звук, світло, ігрова панель) BAMBI M 3656A-S-8 Ведмедик Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 987 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3656A-S-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ходунки дитячі 5 в 1 (звук, світло, ігрова панель) BAMBI M 3656A-S-8 Ведмедик Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 84 см |
| Высота от пола до сиденья | 24 см |
| Диаметр колес | 70 мм |
| Длина | 71 см |
| Количество колес | 8 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления | Текстиль, Пластик, Металл |
| Особенности | Регулировка сиденья по высоте, Звуковые эффекты, Трансформация в качалку, Мелодии, Световые эффекты, Игровые подвески, Игровая панель, Поворотность колес на 360°, Съемный чехол для сиденья |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 64.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-14
Переваги
Гарне обслуговування



