
Коляска для ляльки 2в1 Carrello Fortuna 9695 HOT PINK Малинова
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Коляска для ляльки 2в1 Carrello Fortuna 9695 HOT PINK Малинова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 690 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Пластик, Металл, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (12)
Дитині коляска сподобалась
Гарне обслуговування бистра доставка якість супер
Мені дуже подобатися лялька, і якість дуже гарна.
Чудова коляска, дитина в захваті
Швидка відправка, приємні менеджери. Дякую.
Дякую за коляску, онучці дуже сподобалася. Якість гарна і дуже привабливий зовнішній вигляд. Посилка прийшла швидко. Рекомендую))
Гарна коляска, брали на подарунок, все сподобалось. Будемо замовляти ще
Гарна коляска,дитина в захваті,дякуємо!!!
Замовляла дитячу коляску, прийшло все швидко, якість хороша.
Замовляли коляску для ляльок . Доставка швидка, коляска дуже гарна . І ціна нижча ніж в інших магазинах . Дитина щаслива ) дякую 🧡







