
Коляска для ляльки 2в1 Carrello ULTRA (регульована ручка, сумка) 9696 GREEN Зелена
Продавець: Круті тачки
1 926 ₴2 603 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9696 GREEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Коляска для ляльки 2в1 Carrello ULTRA (регульована ручка, сумка) 9696 GREEN Зелена». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Текстиль, Пластик, Металл |
| Цвет | Зелёный |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Регулируемая ручка | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 850 мм |
| Высота | 800 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-30
Коляска дуже крута,дитина довольна.Продавец відправив швидко,все прийшло ціле.Рекомендую👌
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-01
Все чудово, дитина дуже задоволена, дякую,🙂
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






