
Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Alfa із сумкою 9707 PURPLE Фіолетово-чорна
Продавець: Круті тачки
2 367 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 9707 PURPLE
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 14 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Alfa із сумкою 9707 PURPLE Фіолетово-чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 820 мм |
| Длина | 720 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (14)
2025-12-18
Дитина в захваті , зручна в збірці
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-18
Щиро дякую
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-16
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-05
Коляска дуже гарна
2025-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2025-11-24
Коляску одержала Продавцю респект
2025-11-15
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-04
Отправили быстро, комплект полный, всё целое. Но качество хромает. Капюшон не фиксируется, люлька шатается. Ожидала лучшего качества. Посмотрим на сколько хватит.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-01
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-22
2025-09-17
Коляска супер, дитина в захваті 🥹🤩🤩🤩 Дякую за швидку відправку і ввічливих консультантів)))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-17
Дякую за гарну коляску, донечка задоволена
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-30
Дякую. Коляска відповідає фото. Ціна приємлива.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-30
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець


