
Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Alfa з сумкою 9707 PINK Рожево-чорна
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Alfa з сумкою 9707 PINK Рожево-чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 720 мм |
| Высота | 820 мм |
💬 Відгуки покупців (12)
Коляска супер , дуже задоволена)
Не змогла звʼязатися з продавцем протягом дня
Покупкою задоволена, доступна ціна, ввічливий продавець
"Замовила в цьому магазині лялькову коляску – залишилася дуже задоволена і товаром, і обслуговуванням. Коляска якісна, легка, зручна у використанні, дитина у захваті. Магазин спрацював швидко: замовлення оформили без проблем, доставку здійснили вчасно, товар кращий ніж я думала. Рекомендую і коляску, і магазин." Дякую🫶
Дуже задоволені коляскою !!! І я і донька!!! Дуже якісно та круто виглядає , легка в управлінні, неймовірно гарна 😍 донька щаслива
Візочок гарної якості. Дуже сподобався. Як справжня тільки трошки меншого розміру
Коляска для Реборн. Дуже класна!!! Дитина просто в захваті))) Беріть, не пожалкуєте!!! Підходить на зріст і дорослому гратися(165см))):))







