
Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Maestro 9651B Deep Red Червоний
Продавець: Круті тачки
2 086 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9651B Deep Red
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Maestro 9651B Deep Red Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 63.5 мм |
| Длина | 65.3 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 37 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


