
Коляска для ляльок 3 в 1 Carrello Magia 9636 Червоний
Продавець: Круті тачки
3 843 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9636 Red
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 3 в 1 Carrello Magia 9636 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 55 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-10-11
Дякую за швидку доставку, і обслуговування. Каляска просто супер👍 Донечка просто в хахваті😊
2024-10-10
2024-09-28
Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






