
Коляска для ляльок 3 в 1 Carrello Magia 9636 DEEP RED Темно-червона
Продавець: Круті тачки
3 852 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9636 DEEP RED
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 3 в 1 Carrello Magia 9636 DEEP RED Темно-червона». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 59 мм |
| Длина | 375 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 185 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-12
2024-09-22







