
Коляска для ляльок 3в1 DeCuevas з сумкою (розмір 41-62-70см) 80537
Продавець: Круті тачки
3 018 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 80537
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок 3в1 DeCuevas з сумкою (розмір 41-62-70см) 80537». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Испания |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 620 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл, Пластик |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-06
Дуже зручна, чудова якість. Дитина в захваті. Швидко доставили. Дякую.







