
Коляска для ляльок DeCuevas Magic Bubble з сумочкою та парасолькою (розмір ш38-д65-в60см) 85076 Синя
Продавець: Круті тачки
2 272 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 85076
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок DeCuevas Magic Bubble з сумочкою та парасолькою (розмір ш38-д65-в60см) 85076 Синя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Пластик, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Доброго дня! Отримала посилку, подарунок для онуки коляска для ляльок. Дуже класно, реалістично. Якісний матеріал. Єдине, щоб я змінила, то парасолька, яка кріпиться до люльки. Хотілося би щоб була можливість, не тільки кріпити її, а і змінювати ручку у парасольки щоб можна було дитині носити в руках. Дякую велике за якість та увагу!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець






