
Коляска для ляльок DeCuevas Прованс трансформер 3в1 (розмір 65-38-в73см, рюкзак, кошик) 81745
Продавець: Круті тачки
4 089 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 81745
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок DeCuevas Прованс трансформер 3в1 (розмір 65-38-в73см, рюкзак, кошик) 81745». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Испания |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль, Пластик |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-15







