
Коляска для ляльок DeCuevas Sophie з сумочкою та парасолькою (розмір ш40-д90-в105см) 82075 Рожева
Продавець: Круті тачки
3 639 ₴4 726 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 82075
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок DeCuevas Sophie з сумочкою та парасолькою (розмір ш40-д90-в105см) 82075 Рожева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1050 мм |
| Длина | 900 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Пластик, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-28
Замовляла коляску для ляльки реборн.Коляска дуже красива,міцна.Донечці дуже подобається.Замовлення прийняли одразу через декілька хвилин.Дівчинка консультант ввічлива.Посилка прибула швидко.Дякую)



