
Коляска для ляльок класична FiVEoNiNE (сумка, кошик, підсклянник) T726051 Бежева
Продавець: Круті тачки
2 729 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T726051
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок класична FiVEoNiNE (сумка, кошик, підсклянник) T726051 Бежева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 620 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл, Пластик |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна






