
Коляска для ляльок KUROMI TK Group (складана конструкція, сумочка, кошик, металевий каркас) ТК 21-374
Продавець: Круті тачки
1 158 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК 21-374
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коляска для ляльок KUROMI TK Group (складана конструкція, сумочка, кошик, металевий каркас) ТК 21-374». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


