
Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9643
Продавець: Круті тачки
1 918 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 9643
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9643». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 610 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-12-03
Колясочка навіть краща ніж я очікував. Відправили швидко. Внучка буде задоволена. Дякую магазину Круті Тачки! 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-11-27
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-19
Рекомендую. Все ок.Тільки хотіли впарити ще якусь страховку на дитячу коляску.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-11-17
Гарна коляска , швидка відправка , ввічливі продавці + гарантія на товар . Дякую !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-04







