
Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9706
Продавець: Круті тачки
2 109 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9706
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9706». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 710 мм |
| Длина | 620 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-27
Коляска якісна, міцна. Дитина задоволена. Щодо трансформера, то я розчарована , не перетворюється в сидячу або лежачу. Змінюється положення ручки.
2025-12-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-17
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець






