
Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9707
Продавець: Круті тачки
2 263 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9707
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Коляска для ляльок MELOGO (трансформер, регул. ручка, кошик, метал) 9707». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-05
Швидке відправлення. Взагалі все норм. Якість гарна . Але не сподобовся дзвінок та нав'язування гарантії.
Переваги
Швидко відправили2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-18
2025-09-16
Крутая коляска рекомендую !!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-08-19







