
Коляска для ляльок прогулянкова (3 види, діаметр коліс 10 см, кошик для речей, 48х33х52см) 9304 BW-T
Продавець: Круті тачки
1 339 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9304 BW-T
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок прогулянкова (3 види, діаметр коліс 10 см, кошик для речей, 48х33х52см) 9304 BW-T». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 520 мм |
| Длина | 480 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 330 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-22







