
Коляска для ляльок прогулянкова (складана конструкція, кошик, металевий каркас, подвійні колеса) SO 6911 B1
Продавець: Круті тачки
1 416 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SO 6911 B1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок прогулянкова (складана конструкція, кошик, металевий каркас, подвійні колеса) SO 6911 B1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 670 мм |
| Длина | 355 мм |
| Материал коляски | Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 550 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






