
Коляска для ляльок TK Group (63 х 36 х 72 см, складана конструкція, сумка для речей) TK 26-902
Продавець: Круті тачки
1 011 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK 26-902
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок TK Group (63 х 36 х 72 см, складана конструкція, сумка для речей) TK 26-902». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 630 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-05
Переваги
Швидко відправили






