
Коляска для ляльок "TK Group" (люлька, що знімається, сумка для речей) TK - 30765
Продавець: Круті тачки
659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 30765
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок "TK Group" (люлька, що знімається, сумка для речей) TK - 30765». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 570 мм |
| Длина | 480 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-14
Візочок сподобався. Легкий, зручно складається, не торохтить, коли їде. Єдине що кріплення колеса зламалось, через падіння дитини з візочоком.
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна


