
Коляска для ляльок універсальна FiVEoNiNE Flora (трансформер 2в1, сумка, розмір 37-54-в60 см) T729038 Сіра
Продавець: Круті тачки
2 129 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T729038
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок універсальна FiVEoNiNE Flora (трансформер 2в1, сумка, розмір 37-54-в60 см) T729038 Сіра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 540 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл, Пластик |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 370 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-11







