
Коляска для ляльок з сумкою (люлька-перенесення) Carrello Unica 9346 ROSE
Продавець: Круті тачки
2 408 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9346 ROSE
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коляска для ляльок з сумкою (люлька-перенесення) Carrello Unica 9346 ROSE». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 365 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-20
Спасибо за коляску. Ребенку подарок понравился
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна2023-11-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






