
Коляска прогулянкова CARRELLO Vista CRL-8505 Olive Green Зелений Акція до 07.04
Продавець: Круті тачки
5 294 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-8505 Olive Green K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Коляска прогулянкова CARRELLO Vista CRL-8505 Olive Green Зелений Акція до 07.04». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 108 см |
| Глубина сиденья | 24 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Длина | 95 см |
| Длина спального места | 90 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки, Подстаканник, Корзина для покупок |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Светоотражатели | Есть |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Зелёный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 57 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина сиденья | 38 см |
| Ширина спального места | 38 см |
| Ширина спинки | 38 см |
| Возраст | От 6 месяцев |
| Регулировка спинки | 3-позиции |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-04-06
знайшли кращий варіант
2024-04-01
Обслуговування Супер, товар якісний відповідає опису. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-21
Швидка відправка,чіткі відповіді на поставлені запитання.дуже приємна ціна серед усіх інтернет магазинів!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





