
Дитяча коляска прогулянкова CARRELLO Bravo CRL-8512 Bay Green Зелений + дощовик
Продавець: Круті тачки
7 529 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-8512 Bay Green
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча коляска прогулянкова CARRELLO Bravo CRL-8512 Bay Green Зелений + дощовик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча коляска прогулянкова (реверсивний блок) JOY Liliya 61755 Чорний

Акція! Дитяча коляска прогулянкова (надувні колеса) CARRELLO Supra CRL-5510 Carbon Grey Сірий Акція до 31.03

Дитяча коляска прогулянкова (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Elegans A-43081 Чорна Міккі Маус

Дитяча коляска прогулянкова JOY W 1140 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 9.8 кг |
| Высота | 103 см |
| Глубина сиденья | 21 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Длина | 90 см |
| Длина спального места | 88 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Дождевик, Подстаканник, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Светоотражатели | Есть |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Зелёный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 55 см |
| Ширина колесной базы | 55 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина сиденья | 36 см |
| Ширина спального места | 36 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-06
Колір набагато світліший ніж на фото.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


