
Коляска прогулянкова для ляльки HTI (27-50-в61см, тростина, ремень безпеки, метал) 1424029
Продавець: Круті тачки
838 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1424029
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска прогулянкова для ляльки HTI (27-50-в61см, тростина, ремень безпеки, метал) 1424029». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Verona (розмір 45-35-75 см) 90178 Бежева

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Capriccio (розмір ш35-д45-в75см) 90173 Зелена

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Magic Bubble (розмір ш33-д48-в55см) 90276 Синя

Коляска прогулянкова для ляльок-двійнят FiVEoNiNE Flora (д66-ш40,5-в73,5см) T747038 Сіра
📋 Технічні характеристики
| Производитель | HTI |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 610 мм |
| Длина | 500 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Замовлення зробила у п'ятницю, а відправили у вівторок вечором ,трохи довго .Але якість коляски супер ,варто було почекати і ціна низька.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


