
Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Verona (розмір 45-35-75 см) 90178 Бежева
Продавець: Круті тачки
1 719 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 90178
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Verona (розмір 45-35-75 см) 90178 Бежева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска прогулянкова для ляльки HTI (27-50-в61см, тростина, ремень безпеки, метал) 1424029

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Capriccio (розмір ш35-д45-в75см) 90173 Зелена

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Magic Bubble (розмір ш33-д48-в55см) 90276 Синя

Коляска прогулянкова для ляльок-двійнят FiVEoNiNE Flora (д66-ш40,5-в73,5см) T747038 Сіра
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Испания |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 350 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль, Пластик |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-18



