
Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Magic Bubble з сумочкою (розмір ш38-д65-в73см) 81776 Синя
Продавець: Круті тачки
2 185 ₴2 913 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 81776
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Magic Bubble з сумочкою (розмір ш38-д65-в73см) 81776 Синя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска-трансформер для ляльок 2в1 FiVEoNiNE (д67-ш42-в81см, сумка, регул. ручка) T742051 Біла

Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Capriccio з сумочкою (розмір ш38-д65-в79см) 81773 Зелена

Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Tulipe з сумочкою (розмір ш41-д62-в74см) 80574 Рожева

Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Sophie з сумочкою (розмір ш40-д75-в75см) 81675 Рожева
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Пластик, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-21
Все як в описі товару та як на фото.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


