
Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Tulipe з сумочкою (розмір ш41-д62-в74см) 80574 Рожева
Продавець: Круті тачки
3 083 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 80574
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Tulipe з сумочкою (розмір ш41-д62-в74см) 80574 Рожева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Magic Bubble з сумочкою (розмір ш38-д65-в73см) 81776 Синя

Коляска-трансформер для ляльок 2в1 FiVEoNiNE (д67-ш42-в81см, сумка, регул. ручка) T742051 Біла

Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Capriccio з сумочкою (розмір ш38-д65-в79см) 81773 Зелена

Коляска-трансформер для ляльок 3в1 DeCuevas Sophie з сумочкою (розмір ш40-д75-в75см) 81675 Рожева
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 620 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Пластик, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-21
Швидко, якісно. Були завжди на зв’язку
Переваги
Швидко відправили2025-11-18
Гарна коляска, легенька, маневренаДитині сподобалась 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


