
Комбайн на радіокеруванні (2 види, підсвічування, акум. 3.7V, USB-кабель) CR 1925
Продавець: Круті тачки
822 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CR 1925
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комбайн на радіокеруванні (2 види, підсвічування, акум. 3.7V, USB-кабель) CR 1925». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 110 мм |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Комбайн |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець




