
Комбайн на радіокеруванні (звук, підсвічування, акумулятор 3.7V, пульт 2.4GHz, USB-кабель) 6611 A
Продавець: Круті тачки
984 ₴1 347 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6611 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комбайн на радіокеруванні (звук, підсвічування, акумулятор 3.7V, пульт 2.4GHz, USB-кабель) 6611 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 200 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Масштаб модели | 1:24 |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Трактор |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець




