
Кухонний комбайн на 2 л BITEK BT-7029 Блендер для харчових продуктів із нержавіючої сталі 1000W
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 6987/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кухонний комбайн на 2 л BITEK BT-7029 Блендер для харчових продуктів із нержавіючої сталі 1000W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип блендера | Стационарный |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 2 |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем кувшина | 2 л |
| Материал кувшина блендера | металл |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Мерный стакан | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.9 м |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Вес | 2.25 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-05
Получу,напишу
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна





