
Кухонний комбайн на 2 л RAF R.7019 Чоппер на 1000 Вт подрібнювач продуктів з нержавіючої сталі
Продавець: Kanctovar
549 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: R 7019/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кухонний комбайн на 2 л RAF R.7019 Чоппер на 1000 Вт подрібнювач продуктів з нержавіючої сталі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Объем чаши | 2 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Блендер | Да |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Лопатка | Да |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





