
Кухонний комбайн на 3 л RAF R.7031 Блендер для харчових продуктів із нержавіючої сталі 1000W
Продавець: Kanctovar
849 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01173/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кухонний комбайн на 3 л RAF R.7031 Блендер для харчових продуктів із нержавіючої сталі 1000W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Объем чаши | 3 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серебряный |
| Состояние | Новое |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-28
Переваги
Гарне обслуговування





